BBQ GRIL PRE REŠTAURÁCIE

Jedinečná BARBEQUE PÁRTY pre Vašich hostí kedykoľvek v roku!

Zabudované
Plechové
Kompozitné

BARBEQUE GRILY

sú elektrické, jednoduché a vkusné doplnky Vašich terás, kde svojim zákazníkom pripravíte to najlepšie jedlo, najrýchlejšie, bez zápachu a zbytočných starostí.

Ako to funguje?

JEDNODUCHO!

Stlačením a podržaním jedného tlačidla(6s) na boku elektrickej grilovacej platne.  O 5 minút je platňa nahriata a GRILL PÁRTY sa môže začať. 

 • žiadne zdĺhavé rozpaľovanie grilovacieho uhlia 
 • žiadne labilné rošty
 • žiadne alobalové tácky (šťava z jedla steká do nádobky skrytej dolu pod grilom)
 • žiadne zbytočné požiare ani dym

Iba chutné, zdravé jedlo pripravené ľahko a rýchlo!

Ako sa o BBQ GRIL starať?

Pri elektrických BBQ GRILOCH nehrozí žiadne zdĺhavé šúchanie pripálených roštov. Po grilovaní sa na grilovaciu platňu

 • nastrieka prípravok určený na čistenie grilov (VZORKA ZDARMA),
 • ktorý sa po chvíľke pôsobenia utrie hubkou alebo utierkou
 • z nádobky pod grilom sa vyleje šťava z jedla
 • následne sa opláchne pod tečúcou vodou a umyje bežným saponátom na umývanie riadu a je to.  

Čo môžete získať?

 • schopnosť pripraviť 16 steakov do 15 minút
 • možnosť pripraviť jedlo bez karcinogénov
 • nových zákazníkov (inú cieľovú skupinu)
 • príjem zo spoločenských akcií, ktoré sa konajú vonku
 • a z prenájmu BBQ GRILU
 •     * ak nemáte šéfkuchára ku grilu nevadí! Obsluha grilu je tak jednoduchá, že si zákazníci môžu ugrilovať jedlo aj sami.
 • príjem z predaja občerstvenia (alko, nealko, káva)
 • a z predaja doplnkov ku grilovaniu (jednorazové taniere, jednorazové príbory a podobne)

POPIS

Približné rozmery elektrických BBQ GRILOV 1,60(š)x0,90(v)x0,80(h)m

rozmer a dizajn prispôsobíme Vašim predstavám aj rozpočtu

Kompozitné - elektrické BBQ GRILY sú konštruované z

Plechové - z nerezovej nosnej konštrukcie, bočné steny obložené plechovými dielcami vyrobenými na mieru (možné si vybrať z rôznych farebných odtieňov). Sú odolné a trvácne, no odporúčame ich inštaláciu do chránených objektov.

Zabudované - sú konštruované podobne ako kuchynské linky, kde je na miesto drezu osadená  elektrická grilovacia nerezová platňa priamo do pracovnej dosky na vrchu linky. Väčšinou sa stavajú na zastrešené terasy.

Elektrické, exteriérové, nerezové platne(60x60cm) sú distribuované zo zahraničia od dlhoročných a skúsených výrobcov, ktorý ich dodávajú do Švajčiarska, Švédska, Veľkej Británie, Spojených arabských emirátov a mnohých ďalších krajín. Je možné objednať ich aj s nerezovým poklopom.  

ČO VÁM PONÚKAME?

 • dizajn BBQ grilu prispôsobený Vášmu exteriéru
 • dodanie a kompletnú montáž za 4-6 týždňov
 • zaškolenie a inštruktáž po spustení do prevádzky
 • návod k obsluhe a údržbe v slovenskom jazyku
 • vzorky pre pravidelnú údržbu grilu ZDARMA
 • revíznu prehliadku raz ročne ZDARMA
 • tisíce nových ZÁKAZNÍKOV

Dizajn podľa Vás

Veľkosť, vhodné umiestnenie grilu, farbu a štruktúru obkladu aj pracovnej dosky navrhneme na mieru po obdržaní fotodokumentácie alebo obhliadke miesta.

Elektrické pripojenie

Pre prevádzku BBQ grilu postačí elektrické pripojenie doplnením ďalšieho ističa. Pri najvyššom výkone je spotreba elektrickej energie 3,5 kWh.

Servis

Poskytujeme aj školenie každého Vášho nového zamestnanca. A distribúciu rôznych doplnkov ku grilu. Sme tu pre Vás v pracovných dňoch od 8:30 do 16:30

ĎALŠIE BENEFITY

Automatické vypínanie

Po 20-tich minútach sa elektrická grilovacia platňa sama vypne. Tým súčasne šetrí spotrebu elektrickej energie na rozdiel od grilov na drevené uhlie, ktorých spotrebu nie je možné úplne regulovať.

Priateľský k prírode

Pri grilovaní na elektrickom grile sa do ovzdušia uvoľňujú iba vône a vodná para z grilovaného jedla (mäsa, rýb alebo zeleniny). Nič zbytočne nezapácha a neznečisťuje ovzdušie.

Šetrí Váš čas

Pri jednom zapnutí je možné pripraviť 16 steakov naraz, prípadne 4 väčšie ryby alebo niekoľko druhov zeleniny a húb. Čím zvyšuje Vašu produktivitu a dostupnosť hotových jedál.


Cena BBQ GRILU závisí od použitých materiálov a celkovej veľkosti, preto je potrebné si cenovú ponuku vyžiadať emailom na info@perko.sk.

Pre individuálnu ponuku

DOPLNKY

Drevené kliešte na grilovanie - úzke

Tieto kliešte sa využívajú najmä k obracaniu zeleniny aj mäsa a podobným činnostiam kde potrebujete vec pevne uchopiť a manipulovať s ňou. Pomôže Vám v kuchyni aj vonku pri grilovaní. Pri otáčaní sa kliešte neprehýbajú a nelámu.  Dĺžka: 32 cm Šírka: 3,5 cm Farba: Prírodná Materiál: Buk

2,09 €

Drevené kliešte - široké

Používajú sa prevažne k obracaniu mäsa a rýb a podobným činnostiam kde potrebujete vec pevne uchopiť a manipulovať s ňou. Pomôže Vám v kuchyni aj vonku pri grilovaní. A nepoškriabe žiadny teflónový, nerezový ani iný povrch. Dĺžka: 30 cm Farba : Prírodné drevo Materiál: Buk

2,98 €

Nerezový poklop na gril

Poklop je vhodný pre dusenie jedál je rovnakej farbe a od rovnakého výrobcu elektrických grilovacích platní presne na mieru. Farba: strieborná Rozmer: 60,5 x 60,5 cm Materiál: nerezová oceľ

625,00 €

Odpadkový kôš - čierny bez popolníka

Odpadkový kôs Landmark Junior je z vysoko odolného plastu s možnosťou uchytenia do zeme. Je nerozbitný, odolný voči UV žiareniu a vzniku požiaru. bez popolníka   Objem:  132,5 L Rozmery: 54,5x51,6x104,3 cm Farba: čierna

615,00 €

Smetný kôš - béžový bez popolníka

Odpadkový kôs Landmark Junior je z vysoko odolného plastu s možnosťou uchytenia do zeme. Je nerozbitný, odolný voči UV žiareniu a vzniku požiaru. bez popolníka Objem: 132,5 L Rozmery: 54,5x51,6x104,3 cm Farba: béžová

615,00 €

Krycia plachta na BARBEQUE GRIL

Krycia plachta na BBQ GRIL. Vhodná na prekrytie grilu počas zimných mesiacov.  Je z veľmi odolných a pevných materiálov. Obojstranne lakovaná, nepremokavá s dvojitým okrajom, kvôli pevnosti. Rozmer : 1,65(š)x1,00(v)x0,85(h). Farbu krycej plachty prosím napíšte do poznámky, podľa vzorkovníka na obrázku. V cene je zahrnutá už aj doprava kuriérskou spoločnosťou priamo na Vami určenú adresu. V prípade záujmu o iný rozmer napíšte na info@perko.sk

112,00 €

Smetný kôš - čierny s popolníkom

Odpadkový kôs Landmark Junior je z vysoko odolného plastu s možnosťou uchytenia do zeme. Je nerozbitný, odolný voči UV žiareniu a vzniku požiaru. s popolníkom Objem: 132,5 L Rozmery: 54,5x51,6x104,3 cm Farba: čierna

670,00 €