VEREJNÝ BBQ GRIL

Elektrické grily do verejných priestranstiev.

VEREJNÉ BARBEQUE GRILY

sú určené všetkým návštevníkom aby im poskytli komfort v jednoduchej a rýchlej príprave jedla v priestoroch Vášho areálu (napr. parkoch, autokempingoch, kúpaliskách, lyžiarskych strediskách, rekreačných, voľnočasových areáloch, zoologických a botanických záhradách).

Ako si uľahčiť prípravu jedál a užiť si svoj deň vonku?

Usporiadaním BARBEQUE PÁRTY v príjemnom vonkajšom prostredí kedykoľvek počas roka.

Nemusíme sa viac báť COVID-ových opatrení, návštevníci vďaka verejným BBQ grilom prídu do Vášho areálu aj tak.

Prenajmú si BBQ gril a pripravia jedlo sami podľa svojich predstáv.

Ako to funguje? 

Stlačením a podržaním(6s) jedného tlačidla na boku grilovacej platne sa gril spustí do prevádzky. O 5 minút je platňa nahriata a GRILL PÁRTY sa môže začať.

 • žiadne zdĺhavé rozpaľovanie grilovacieho uhlia
 • žiadne labilné rošty
 • žiadne alobalové tácky (šťava z jedla steká do nádobky skrytej dolu pod grilom)
 • žiadne zbytočné požiare ani dym

Iba chutné, zdravé jedlo pripravené rýchlo a jednoducho!

Údržba BBQ GRILU

Pri elektrických VEREJNÝCH BBQ GRILOCH nehrozí žiadne zložité čistenie. 

Po grilovaní sa na grilovaciu platňu

 • nastrieka prípravok určený na čistenie grilov (VZORKA ZDARMA),
 • ktorý sa po chvíľke pôsobenia utrie utierkou
 • z nádobky pod grilom sa vyleje šťava z jedla (podľa použitia - raz týždenne alebo raz mesačne)

Premýšľate čo získate?

Viac návštevníkov z iných cieľových skupín.

 • milovníkov zdravého životného štýlu
 • ľudí s dietetickými problémami, ktorí si nevedia objednať jedlo v bežnej reštaurácii
 • vegánov/ vegetariánov
 • matky s malými deťmi, ktoré môžu batoľatám prihriať príkrmy v nerezovej nádobke priamo na BBQ grile
 • ľudí, ktorí sa kvôli pandémii boja uzavretých spoločných priestorov
 • ŤZP, návštevníkov, ktorí majú problém s dostupnosťou (bezbariérové prístupy do budov)

POPIS

Približné rozmery VEREJNÉHO BBQ GRILU: 1,60(š)x0,90(v)x0,80(h)m

Konštruované z veľmi odolných materiálov a to z

 • nerezovej nosnej konštrukcie
 • obkladu z kompozitných dosák alebo plechových dielcov
 • 1x uzamykateľných dvierok pre údržbu grilu
 • pracovnej kamennej dosky
 • grilovacej elektrickej nerezovej platne s rozmermi 60x60 cm
 • plechovej striešky s LED podsvietením (ktorá je jednou z možných variánt).

Elektrické, exteriérové, nerezové platne sú distribuované zo zahraničia od dlhoročných a skúsených austrálskych výrobcov, ktorý dodávajú platne do Švajčiarska, Švédska, Veľkej Británie, Spojených arabských emirátov a ďalších krajín.

ĎALŠIE BENEFITY

Automatické vypínanie

Po 20-tich minútach sa elektrická grilovacia platňa sama vypne. Tým súčasne šetrí spotrebu energie na rozdiel od grilov na drevené uhlie.

Priateľský k prírode

Pri grilovaní sa do ovzdušia nedostáva nič okrem vôní a vodnej pary z grilovaného jedla (mäsa, rýb alebo zeleniny). Žiadne karcinogény ani zbytočný odpad.

Bezpečný a stabilný

Výška kamennej pracovnej dosky je takmer meter práve preto aby sa detičky zo zvedavosti nepopálili a nedočiahli na elektrickú grilovaciu platňu.

Šetrí čas

Na jedno použitie môže byť pripravených niekoľko druhov jedál pre celú skupinu(rodinu) väčšie množstvo mäsa, rýb, syrov, zeleniny a húb. 

SERVIS

Dizajn podľa Vás

Farbu a štruktúru obkladu aj pracovnej dosky prispôsobíme okolitým exteriérovým prvkom podľa možností. Taktiež celkovú veľkosť VEREJNÉHO BBQ GRILU.

Elektrické pripojenie

Pre spustenie do prevádzky postačí elektrické pripojenie doplnením ďalšieho ističa. Pri najvyššom výkone je spotreba elektrickej energie 3,5 kWh.

Servis

Poskytujeme kompletnú dodávku a montáž. Inštruktáž a návod k obsluhe, zaškolenie k pravidelnej údržbe grilu aj vzorky samotných čistiacich prostriedkov ZDARMA.

Servis all inclusive

Kompletnú údržbu po realizácii poskytujeme tým, ktorí nemajú čas a ani kapacity na to aby sa počas sezóny o VEREJNÝ BBQ GRIL starali. Cena dohodou.


Dodacia lehota je 4-6 týždňov.

Cena základnej verzie grilu(vyššie v popise) bez striešky a betónovej základovej dosky s kompozitným bočným obkladom je 6 900 bez DPH.

Cena VEREJNÉHO BBQ GRILU závisí od použitých materiálov, celkovej veľkosti aj terénnych úprav miesta osadenia a vzdialenosti potrebnej k pripojeniu na elektrickú energiu.

Pre individuálnu ponuku

DOPLNKY

Drevené kliešte na grilovanie - úzke

Tieto kliešte sa využívajú najmä k obracaniu zeleniny aj mäsa a podobným činnostiam kde potrebujete vec pevne uchopiť a manipulovať s ňou. Pomôže Vám v kuchyni aj vonku pri grilovaní. Pri otáčaní sa kliešte neprehýbajú a nelámu.  Dĺžka: 32 cm Šírka: 3,5 cm Farba: Prírodná Materiál: Buk

2,09 €

Drevené kliešte - široké

Používajú sa prevažne k obracaniu mäsa a rýb a podobným činnostiam kde potrebujete vec pevne uchopiť a manipulovať s ňou. Pomôže Vám v kuchyni aj vonku pri grilovaní. A nepoškriabe žiadny teflónový, nerezový ani iný povrch. Dĺžka: 30 cm Farba : Prírodné drevo Materiál: Buk

2,98 €

Nerezový poklop na gril

Poklop je vhodný pre dusenie jedál je rovnakej farbe a od rovnakého výrobcu elektrických grilovacích platní presne na mieru. Farba: strieborná Rozmer: 60,5 x 60,5 cm Materiál: nerezová oceľ

625,00 €

Odpadkový kôš - čierny bez popolníka

Odpadkový kôs Landmark Junior je z vysoko odolného plastu s možnosťou uchytenia do zeme. Je nerozbitný, odolný voči UV žiareniu a vzniku požiaru. bez popolníka   Objem:  132,5 L Rozmery: 54,5x51,6x104,3 cm Farba: čierna

615,00 €

Smetný kôš - béžový bez popolníka

Odpadkový kôs Landmark Junior je z vysoko odolného plastu s možnosťou uchytenia do zeme. Je nerozbitný, odolný voči UV žiareniu a vzniku požiaru. bez popolníka Objem: 132,5 L Rozmery: 54,5x51,6x104,3 cm Farba: béžová

615,00 €

Krycia plachta na BARBEQUE GRIL

Krycia plachta na BBQ GRIL. Vhodná na prekrytie grilu počas zimných mesiacov.  Je z veľmi odolných a pevných materiálov. Obojstranne lakovaná, nepremokavá s dvojitým okrajom, kvôli pevnosti. Rozmer : 1,65(š)x1,00(v)x0,85(h). Farbu krycej plachty prosím napíšte do poznámky, podľa vzorkovníka na obrázku. V cene je zahrnutá už aj doprava kuriérskou spoločnosťou priamo na Vami určenú adresu. V prípade záujmu o iný rozmer napíšte na info@perko.sk

112,00 €

Smetný kôš - čierny s popolníkom

Odpadkový kôs Landmark Junior je z vysoko odolného plastu s možnosťou uchytenia do zeme. Je nerozbitný, odolný voči UV žiareniu a vzniku požiaru. s popolníkom Objem: 132,5 L Rozmery: 54,5x51,6x104,3 cm Farba: čierna

670,00 €